Predstavljanje projekta “NISTE SAMI” u POU Samobor

U utorak, 29.11.2016.,  smo u Pučkom otvorenom učilištu Samobor predstavili projekt “Niste sami”, usmjeren pružanju pomoći djeci i mladima u zajednici, udomiteljskim obiteljima i obiteljima u riziku. Projektne aktivnosti će se početi intenzivno provoditi početkom slijedeće godine otvaranjem savjetovališta za djecu, mlade i obitelji, organiziranjem škole za roditelje koji žele razvijati svoje roditeljske kompetencije te provedbom ciklusa radionica za djecu i mlade. Uspješnoj provedbi projekta doprinijeti će suradnja s nadležnim Centrima za socijalnu skrb, osnovnim i srednjim školama na području Samobora i okolice te s drugim organizacijama i institucijama u lokalnoj zajednici. Zahvaljujemo se svima koji su dali potporu projektu, posebno Gradu Samoboru koji je od samog početka podržao našu inicijativu.