INSTITUCIONALNA PODRŠKA

FPnzr

Udruga za zbrinjavanje djece bez odgovarajuće roditeljske skrbi izvan vlastite obitelji “Nova budućnost” je korisnica institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.

Potpisali smo ugovor s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva i time po prvi put postali korisnici ove značajne institucionalne podrške. U hotelu Dubrovnik u Zagrebu održana je dodjela ugovora o financiranju te izobrazba o provedbi institucionalnih podrški kojoj je prisustvovala naša predsjednica Marija Udiljak.

Zahvaljujemo Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnoga društva što su prepoznali važnost našeg rada s djecom bez odgovarajuće roditeljske skrbi, ali i djelovanja u lokalnoj zajednici te svim suradnicima koju su nas podupirali u dosadašnjem radu.

GVDg3UDSg4P5OA6I1DAaAWqGXyH1ITIb