KAMPANJA “SRCE ZA VOLANOM”: USPJELI SMO, HVALA!

Presretni smo što sve naše prijatelje, pratitelje i donatore možemo obavijestiti kako je kampanja “Srce za volanom” privedena kraju, i tijekom koje smo prikupili sredstva za kupnju službenog automobila za potrebe naših korisnika!

Prikupljenim sredstvima uspjeli smo podmiriti troškove automobila sa 7 sjedala s dodatnom zimskom opremom, te troškove registracije i osiguranja vozila, kako bi naši klinci imali brz i siguran prijevoz do svojih odredišta.Kampanju “Srce za volanom” podržale su tijekom posljednjih godinu dana brojne fizičke i pravne osobe, kojima se i ovim putem zahvaljujemo što su odlučili biti dio velike promjene u našem malom svijetu.

Naš novi limeni ljubimac je već u nekoliko dana odradio par odlazaka na treninge nogometa, pregled liječnika u Zagrebu, pomogao nam je prevesti namirnice iz obližnjeg trgovačkog centra, a čak nas je odveo i u McDonalds na hamburger i krumpiriće.

Želimo našim odgajateljima i klincima puno sigurnih kilometara!