S ponosom vas obavještavamo da je Udruga za zbrinjavanje djece bez odgovarajuće roditeljske skrbi izvan vlastite obitelji “Nova budućnost” po prvi put postala korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Riječ je o značajnoj institucionalnoj podrški, a koja će se iskoristiti za daljnju stabilizaciju i/ili razvoj udruge. Potpisivanje i dodjela ugovora o financiranju te izobrazba o provedbi održala se 20. siječnja 2020. godine u hotelu Dubrovnik. Na svečanoj dodjeli sudjelovala je naša predsjednica udruge, Marija Udiljak.

Zahvaljujemo Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnoga društva jer je prepoznala važnost našeg rada s djecom bez odgovarajuće roditeljske skrbi, ali i djelovanja u lokalnoj zajednici.

Uz to, zahvaljujemo se i svim našim suradnicima koju su nas podupirali u dosadašnjem radu.

GVDg3UDSg4P5OA6I1DAaAWqGXyH1ITIb